Przeprowadzki biur i firm

Jesteśmy rzetelną i profesjonalną firmą przeprowadzkowo – transportową, która wykonuje usługi dla firm, biur, instytucji, urzędów a także banków czy bibliotek. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tych rodzajach przeprowadzek co sprawia, że jesteśmy w stanie precyzyjnie zaplanować taką usługę! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidulanie- jednostkowo. Gwarantujemy Państwu, że usługa przebiegnie szybko, sprawnie i co najważniejsze w pełni bezpiecznie.

Oferujemy:

  • Najwyższej jakości usługi
  • Kompleksowe pakowanie mebli oraz wszystkich innych urządzeń
  • Transport sejfów i szaf pancernych
Przeprowadzki Warszawa i okolice

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza firma znana jest z ogromnej wiedzy na temat przeprowadzek i transportu. Nasi pracownicy z dużą starannością i precyzją zadbają o bezpieczeństwo Państwa oraz rzeczy podczas przeprowadzki i transportu. Zawsze zabezpieczamy miejsce naszej pracy, przede wszystkim miejsca szczególnie narażone na uszkodzenia tj. korytarze czy windy. Warto dodać, iż wszystkie materiały potrzebne do realizacji dostarczamy odpowiednio wcześniej. Wykwalifikowana kadra to gwarancja szybkiej, kompleksowej i bezpiecznej pracy. Zapewniamy transport Państwa dobytku, wnoszenie oraz znoszenie wszelkich gabarytów a także pakowanie i rozpakowywanie wszystkich przedmiotów. Tanie przeprowadzki firm i biur to jedna z naszych głównych specjalizacji. Wybierz pełną organizację i wieloletnie doświadczenie w przeprowadzkach!

Od czego zależy wycena końcowa usługi?

Decydując się na przeprowadzkę z pewnością każdy chciałby wiedzieć, ile ona wyniesie? Cena jest uzależniona od kilku czynników, które warto poznać. Istotna jest liczba rzeczy do przewiezienia i ich rodzaj- cena zależy m.in. od tego, jak dużo przedmiotów, urządzeń biurowych chcesz przetransportować a także jakimi gabarytami się charakteryzują. Ważne jest również, czy wśród przewożonych przedmiotów będą towary, które wymagają zachowania szczególnej ostrożności. Co jeszcze? Na cenę usługi wpływa też długość trasy, w tym także odległość jaką firma musi pokonać aby dotrzeć pod wskazany przez Ciebie adres. Na ostateczny koszt usługi ma również wpływ poziomu trudności usługi m.in. piętro, z którego trzeba znieść rzeczy czy obecność windy oraz innych udogodnień, które ułatwiają transport!

Jak się przygotować do przeprowadzki?

Jeśli przeprowadzka kojarzy Ci się wyłącznie z harmiderem i bałaganem, koniecznie musisz zmienić nastawienie! Przeprowadzki wykonywane przez naszą firmę sprawią, ze relokacja będzie dla Państwa szybka, prosta i przyjemna. Zastanawiasz się co należy zrobić? Przede wszystkim powinieneś ułożyć plan przeprowadzki i działać według jego wytycznych. Pamiętaj jednak, że kluczową rolę w tej układance odgrywa profesjonalna ekipa, która zajmie się zniesieniem rzeczy i ich transportem w nowe miejsce.

  • Zrób porządki, podejmij decyzję co Ci jest potrzebne
  • Zapakuj odpowiednio swoje rzeczy i wyraźnie opisz pudełka

Przeprowadzka biur i firm nie musi być koszmarem

Odpowiednio wcześniej zaplanowana przeprowadzka nie przysporzy Ci żadnych problemów! Jeszcze łatwiej będzie, gdy zatrudnisz profesjonalistów. Pomożemy Ci zarówno w zapakowaniu, jak i wypakowaniu rzeczy, jeśli sobie życzysz. Zapakujemy całe mienie do przystosowanych samochodów oraz zadbamy o jego bezpieczeństwo podczas transportu. Pomożemy również ustawić ciężki sprzęt, maszyny i urządzenia w nowym miejscu. Nie zastanawiaj się dłużej- zadzwoń!

Przeprowadzki Warszawa i okolice

Przeprowadzki mieszkań i domów

  • Fachowo zabezpieczenie mienia
  • Kompleksowa pomoc w trakcie montażu i demontażu mebli
  • Bezpieczeństwo przewozu i niskie koszty

Sprawdź pełną ofertę